Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez monika, 22 sierpnia 2010 r. o 22:36
To jakiś wynalazek z Warszawy jakby byli dobrzy to nie szukali by roboty w innych miastach :-) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha czyli zero konkretow...no nic sama sie przekonam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja koleżanka oblała 2 razy w OSK Puchalski... więc pewnie coś w tym co ludzie piszą jest ... :-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Czy ktoś miał jazdy z Panem Krzysztofem Łaskim ze szkoły jazdy u Paszkowskiego? Proszę o opinie na temat tego instruktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zbierać opinie weź się za naukę, nie licz na opinię innych tylko na to jak Ciebie szkoli :-), 80% sukcesu to twoje chęci i zaangażowanie a nie opinia z internetu... no chyba, że jesteś na tyle głupi/głupia że wszystkiego szukasz w google albo na FB LOL :-). Tu każdy psioczy na każdego :-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie wiedzę . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdziłem z Panem Krzysiem:) profesura jezeli chodzi o nauke jazdy... przy okazji swietny czlowiek no i swiatła pozycyjne hehehehe (dla wtajemniczonych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem HEMAREX!!!!!!!! Ja i mój brat zdaliśmy za PIERWSZYM razem:) Pan Sienkiewicz to anioł nie człowiek, a do tego mają symulator. Mega swietnie:)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam pana Lesiuka:) Profesjonalne, przyjazne podejście do kursanta:) Świetni instruktorzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam Olka, OSK Oleszczuk to naprawdę dobra szkoła. świetnie prowadzone wykłady, instruktorzy jak najbardziej w porządku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy zdecydowanie polecają ... ale tych niekoniecznie najlepszych... śmiech na sali... naiwność osób które myślą, że im to pomoże w zdobyciu klienta sięga zenitu... Nikt nie jest głupi i wystarczy poszukać ... widać że te pseudo OSK ... siuk.... szczuk..... rex to poziom dna.... To post to śmiech na sali pełnej górali :-) ... LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś jeźdizł z instruktorką od Marka Maszkowskiego Martą Bagłaj i czy ktoś ma numer kontaktowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza jest szkoła nauki jazdy PEGAZ tam uczyła mnie taka pani Madzia i zdałam za 1 i teraz wybiera sie tam siostra. polecam super kobietka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ci się szkoły pomyliły... szkoła krzak na zadupiu... jestem dziewczyną i sama zrezygnowałam z nauki z kobietą bo niewiele potrafią oprócz gadania... pomimo, że zdałam za 3 razem, to i tak nie polecam tej szkoły PEGAZ.... ale samo reklama to norma....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największa pomyłka w tym pegazie to tadzio m. który zwerbował mnie w janowie.... lewus jakich mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę się jednak zgadza z tego co tu piszą ... w OSK Puchalski - Niska cena to Niska jakość. a miało być tak fajnie.... NIE POLECAM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba się sprawdza staropolskie powiedzonko "tanie mięso ,to psy jedzą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również mam przykre doświadczenia z p. Kulgawczukiem ... bardzo niecierpliwy, krzyczy i wybucha złością nie rozumiejąc, że ktoś się uczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja również mam przykre doświadczenia z p. Kulgawczukiem ... bardzo niecierpliwy, krzyczy i wybucha złością nie rozumiejąc, że ktoś się uczy!
Bzdury piszecie na temat tego instruktora.Pracował w mojej firmie prawie 4 lata i trzeba rozróżnić pewne wartości,którym hołduje,mianowicie:dystans do uczącej się osoby ,wymaganie od uczącego, a więc także postawiona dla siebie wysoko poprzeczka.Wszedłem tu po raz pierwszy i to przez przypadek.Przeczytałem wszystkie wypowiedzi stwierdzam,że ok.90% jest pisanych przez osoby którym zależy na sianiu zamętu i niezgody w społeczności związanej ze szkoleniem kierowców.Najlepiej by każdy zajął się swoimi sprawami,a sprawy konkurencyjności odnosiły się wyłącznie do jakości szkolenia.m.p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam prosbe moglibyscie mi podac dobrego instruktora w Bialej podlasce ktory potrafi nauczyc , poniewaz mialam 3 egzamin i nie zdalam nie ma co sie zalamywac:) , ale wiecie wyjezdzialm 30 godzin i dalej nie czuje sie pewnie za kierownica poniewaz moj instruktor ciagle przy kazdym manerwie mi pomagalam lapal za kierownice i skrecal..... Pomozcie naprawde chcialbym miec to za soba pewnie jak kazdy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...